Brood.pl

6 powodów, dla których warto kupować w delikatesach internetowych

Posted by in Food

Delikatesy internetowe nie są niczym nowym, wciąż jednak mało kto się do nich przekonał. Ja to zrobiłam już prawie 3 lata temu i od tego czasu nie zmieniłabym tej formy zakupów na żadne inne. Nie oznacza to oczywiście, że zupełnie porzuciłam tradycyjne formy zakupów spożywczych (niestety Biedronka nie ma jeszcze e-sklepu;). W oczekiwaniu na dostawę z Alma24.pl, postanowiłam więc napisać ten wpis. Znajdą się tu punkty, które przemówiły do mnie, do niektórych moich znajomych, a także do mojej mamy. Większość z tych punktów będzie dla Was oczywista – bo tak…read more

Lokal dla każdego – Bułka z masłem!

Posted by in Food

Wchodzisz do lokalu i widzisz tablicę napisem: “Jeśli jesteś: frustratem, medium, kolekcjonerem Pokemonów, ciecierecie, elektrykiem hobbystą, darmozjadem, notorycznym kłamcą, hipsterę, pariasem uczuciowym, marudną diwą, akwizytorem itp. jesteś mile widziany!” (Ruda, pozwoliłam sobie skopiować od Ciebie tę listę, bo zapomniałam strzelić foty) – i jak może nie uśmiechnąć Ci się mordka!

Letni, sezonowy obiad – naleśniki z twarogiem i truskawkami

Posted by in Food

Jako że truskawki są wszędzie, pojawiły się też dziś u nad na obiedzie. A że sezon na nie trwa naprawdę krótko, zawsze staram się te pyszne owoce maksymalnie wykorzystać. A dodatkowo, w taki upał aż prosi się, żeby zjeść coś w miarę lekkiego. Podać Wam przepis? Bo te naleśniki z twarogiem i truskawkami wydają się być tak banalne w przygotowaniu, że raczej każdy sobie z nimi poradzi. Ale jeśli mam pomóc w pomyśle na obiad chociaż jednej osoby, to przepis podaję poniżej.

Orlen, masz spoko hot dogi, ale…

Posted by in Food, Ja

Dziś przedstawię Wam idealny przykład na to, jak to w wielu miejscach można się poczuć obsługiwanym na poziomie PRL-u. Niektórzy chyba jeszcze nie zorientowali się, że to klient ma zawsze rację i nie powinno się na niego naskakiwać, gdy tylko chce dochodzić swoich praw. Ale dobrze, o co chodzi.

2

5 darmowych aplikacji na Androida wspomagających odchudzanie

Posted by in Food, Tech

Jako że lato się zbliża, a ja jestem typową kobietą, więc, rzecz jasna, przeszłam na dietę. A dodatkowo, jako że jestem trochę geekiem, lubię się wspomagać aplikacjami mobilnymi. A takich w tej tematyce na Androida nie brakuje. Poniżej krótkie zestawienie przydatnych apek, które mogą nas nieźle zmotywować.